5906716206567 5906716206567 Jamar
Jamar Marmolada miękka Jamar Marmolada miękka
z dziką różą 600 g
15,82zł/kg

Cena: 9,49 zł

PLN
1
2
Jamar Marmolada miękka
5 5
5 2 Jamar Marmolada miękka
Data przyd. 2027-07-31
5906716201494 5906716201494 Jamar
Jamar marmolada wieloowocowa Jamar marmolada wieloowocowa
Jamar marmolada wieloowocowa
4 5
4.5 4 Jamar marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-31
5901844100855 5901844100855 Jamar
Jamar Pulpa pomidorowa Jamar Pulpa pomidorowa
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2028-09-30
5906716200565 5906716200565 Jamar
Jamar buraczki tarte marynowane Jamar buraczki tarte marynowane
300 g
14,43zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
3
Jamar buraczki tarte marynowane
5 5
5 5 Jamar buraczki tarte marynowane
Data przyd. 2027-12-31
5906716200060 5906716200060 Jamar
Jamar Ćwikła z chrzanem Jamar Ćwikła z chrzanem
300 g
14,37zł/kg

Cena: 4,31 zł

PLN
1
2
Jamar Ćwikła z chrzanem
5 5
5 5 Jamar Ćwikła z chrzanem
Data przyd. 2027-06-30
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
400 g
12,80zł/kg

Cena: 5,12 zł

PLN
1
11
Jamar fasolka biała konserwowa
4 5
4 2 Jamar fasolka biała konserwowa
Data przyd. 2028-01-31
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar groszek konserwowy Jamar groszek konserwowy
400 g
9,40zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
1
Jamar groszek konserwowy
4 5
4.5 3 Jamar groszek konserwowy
Data przyd. 2027-07-31
5906716205669 5906716205669 Jamar
Jamar Koncentrat pomidorowy Jamar Koncentrat pomidorowy
80 g
37,38zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2028-01-31
5906716200596 5906716200596 Jamar
Jamar Koncentrat pomidorowy Jamar Koncentrat pomidorowy
180 g
20,50zł/kg

Cena: 3,69 zł

PLN
1
13
Jamar Koncentrat pomidorowy
5 5
5 5 Jamar Koncentrat pomidorowy
Data przyd. 2028-05-31
5906716200947 5906716200947 Jamar
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
marchewka i groszek 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar mieszanka warzywna
5 5
5 2 Jamar mieszanka warzywna
Data przyd. 2028-12-31
5906716200930 5906716200930 Jamar
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
Marchewka, Groszek, Kukurydza 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar mieszanka warzywna
5 5
5 2 Jamar mieszanka warzywna
Data przyd. 2029-01-31
5901844100176 5901844100176 Jamar
Jamar Mieszanka warzywna Jamar Mieszanka warzywna
marchewka groszek 380 g
14,92zł/kg

Cena: 5,67 zł

PLN
1
14
Jamar Mieszanka warzywna
4 5
4.5 2 Jamar Mieszanka warzywna
Data przyd. 2027-04-30
5906716201531 5906716201531 Jamar
Jamar Mieszanka wielo-warzywna Jamar Mieszanka wielo-warzywna
meksykańska 470 g
14,00zł/kg

Cena: 6,58 zł

PLN
1
23
Jamar Mieszanka wielo-warzywna
5 5
5 1 Jamar Mieszanka wielo-warzywna
Data przyd. 2028-10-31
5906716209827 5906716209827 Jamar
Jamar Mus jabłkowy Jamar Mus jabłkowy
260 g
16,58zł/kg

Cena: 4,31 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2029-01-31
5906716205423 5906716205423 Jamar
Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Ocet jabłkowy 6%
5 litrów
11,15zł/l

Cena: 55,73 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-02-29
5906716204679 5906716204679 Jamar
Jamar Passata pomidorowa Jamar Passata pomidorowa
klasyczna 500 g
9,98zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Jamar Passata pomidorowa
5 5
5 1 Jamar Passata pomidorowa
Data przyd. 2028-02-29
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
400 g
13,45zł/kg

Cena: 5,38 zł

PLN
1
9
Jamar fasolka biała konserwowa
4 5
4 2 Jamar fasolka biała konserwowa
Data przyd. 2029-02-28
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar groszek konserwowy Jamar groszek konserwowy
400 g
9,88zł/kg

Cena: 3,95 zł

PLN
1
6
Jamar groszek konserwowy
4 5
4.5 3 Jamar groszek konserwowy
Data przyd. 2028-07-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5