Products

5906716206567 5906716206567 Jamar
Jamar Jamar Marmalade soft with Jamar Jamar Marmalade soft with
wild rose 600 g
15,82zł/kg

price: 9,49 zł

PLN
1
2
Jamar Jamar Marmalade soft with
5 5
5 2 Jamar Jamar Marmalade soft with
expiry date 2027-07-31
5906716201494 5906716201494 Jamar
Jamar Jamar multi-fruit marmalade Jamar Jamar multi-fruit marmalade
Jamar Jamar multi-fruit marmalade
4 5
4.5 4 Jamar Jamar multi-fruit marmalade
expiry date 2027-05-31
5901844100855 5901844100855 Jamar
Jamar Jamar Tomato pulp Jamar Jamar Tomato pulp
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2028-09-30
5906716200565 5906716200565 Jamar
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
Jamar Jamar grated marinated
5 5
5 5 Jamar Jamar grated marinated
expiry date 2027-12-31
5906716200060 5906716200060 Jamar
Jamar Jamar Beetroot with Jamar Jamar Beetroot with
horseradish 300 g
14,37zł/kg

price: 4,31 zł

PLN
1
2
Jamar Jamar Beetroot with
5 5
5 5 Jamar Jamar Beetroot with
expiry date 2027-06-30
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
12,80zł/kg

price: 5,12 zł

PLN
1
11
Jamar Jamar, canned white beans
4 5
4 2 Jamar Jamar, canned white beans
expiry date 2028-01-31
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
1
Jamar Jamar canned peas
4 5
4.5 3 Jamar Jamar canned peas
expiry date 2027-07-31
5906716205669 5906716205669 Jamar
Jamar Jamar Tomato paste Jamar Jamar Tomato paste
80 g
37,38zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
13
expiry date
2028-01-31
5906716200596 5906716200596 Jamar
Jamar Jamar Tomato paste Jamar Jamar Tomato paste
180 g
20,50zł/kg

price: 3,69 zł

PLN
1
13
Jamar Jamar Tomato paste
5 5
5 5 Jamar Jamar Tomato paste
expiry date 2028-05-31
5906716200947 5906716200947 Jamar
Jamar Jamar a vegetable mix of Jamar Jamar a vegetable mix of
carrots and peas 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar Jamar a vegetable mix of
5 5
5 2 Jamar Jamar a vegetable mix of
expiry date 2028-12-31
5906716200930 5906716200930 Jamar
Jamar Jamar mixed vegetables Jamar Jamar mixed vegetables
Carrots, Peas, Corn 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar Jamar mixed vegetables
5 5
5 2 Jamar Jamar mixed vegetables
expiry date 2029-01-31
5901844100176 5901844100176 Jamar
Jamar Jamar Vegetable mix carrot Jamar Jamar Vegetable mix carrot
peas 380 g
14,92zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
14
Jamar Jamar Vegetable mix carrot
4 5
4.5 2 Jamar Jamar Vegetable mix carrot
expiry date 2027-04-30
5906716201531 5906716201531 Jamar
Jamar Jamar Mexican Jamar Jamar Mexican
multi-vegetable mix 470 g
14,00zł/kg

price: 6,58 zł

PLN
1
23
Jamar Jamar Mexican
5 5
5 1 Jamar Jamar Mexican
expiry date 2028-10-31
5906716209827 5906716209827 Jamar
Jamar Jamar Apple mousse Jamar Jamar Apple mousse
260 g
16,58zł/kg

price: 4,31 zł

PLN
1
9
expiry date
2029-01-31
5906716205423 5906716205423 Jamar
Jamar Jamar Apple Cider Vinegar 6% Jamar Jamar Apple Cider Vinegar 6%
5 litrów
11,15zł/l

price: 55,73 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-02-29
5906716204679 5906716204679 Jamar
Jamar Jamar Passat classic tomato Jamar Jamar Passat classic tomato
500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
Jamar Jamar Passat classic tomato
5 5
5 1 Jamar Jamar Passat classic tomato
expiry date 2028-02-29
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
13,45zł/kg

price: 5,38 zł

PLN
1
9
Jamar Jamar, canned white beans
4 5
4 2 Jamar Jamar, canned white beans
expiry date 2029-02-28
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
400 g
9,88zł/kg

price: 3,95 zł

PLN
1
6
Jamar Jamar canned peas
4 5
4.5 3 Jamar Jamar canned peas
expiry date 2028-07-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5