5901844100855 5901844100855 Jamar
Jamar Pulpa pomidorowa Jamar Pulpa pomidorowa
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2028-09-30
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
400 g
12,80zł/kg

Cena: 5,12 zł

PLN
1
11
Jamar fasolka biała konserwowa
4 5
4 2 Jamar fasolka biała konserwowa
Data przyd. 2028-01-31
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar groszek konserwowy Jamar groszek konserwowy
400 g
9,40zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
1
Jamar groszek konserwowy
4 5
4.5 3 Jamar groszek konserwowy
Data przyd. 2027-07-31
5901844100176 5901844100176 Jamar
Jamar Mieszanka warzywna Jamar Mieszanka warzywna
marchewka groszek 380 g
14,92zł/kg

Cena: 5,67 zł

PLN
1
14
Jamar Mieszanka warzywna
4 5
4.5 2 Jamar Mieszanka warzywna
Data przyd. 2027-04-30
5901844102392 5901844102392 Jamar
Jamar Pomidory drobno krojone Jamar Pomidory drobno krojone
pulpa z bazylią 400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2028-08-30
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
400 g
13,45zł/kg

Cena: 5,38 zł

PLN
1
9
Jamar fasolka biała konserwowa
4 5
4 2 Jamar fasolka biała konserwowa
Data przyd. 2029-02-28
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar groszek konserwowy Jamar groszek konserwowy
400 g
9,88zł/kg

Cena: 3,95 zł

PLN
1
6
Jamar groszek konserwowy
4 5
4.5 3 Jamar groszek konserwowy
Data przyd. 2028-07-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5