Products

5901844100855 5901844100855 Jamar
Jamar Jamar Tomato pulp Jamar Jamar Tomato pulp
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2028-09-30
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
12,80zł/kg

price: 5,12 zł

PLN
1
11
Jamar Jamar, canned white beans
4 5
4 2 Jamar Jamar, canned white beans
expiry date 2028-01-31
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
1
Jamar Jamar canned peas
4 5
4.5 3 Jamar Jamar canned peas
expiry date 2027-07-31
5901844100176 5901844100176 Jamar
Jamar Jamar Vegetable mix carrot Jamar Jamar Vegetable mix carrot
peas 380 g
14,92zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
14
Jamar Jamar Vegetable mix carrot
4 5
4.5 2 Jamar Jamar Vegetable mix carrot
expiry date 2027-04-30
5901844102392 5901844102392 Jamar
Jamar Jamar Pomidory drobno Jamar Jamar Pomidory drobno
krojone 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
19
expiry date
2028-08-30
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
13,45zł/kg

price: 5,38 zł

PLN
1
9
Jamar Jamar, canned white beans
4 5
4 2 Jamar Jamar, canned white beans
expiry date 2029-02-28
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
400 g
9,88zł/kg

price: 3,95 zł

PLN
1
6
Jamar Jamar canned peas
4 5
4.5 3 Jamar Jamar canned peas
expiry date 2028-07-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5