Jamar Ocet jabłkowy 6%

Ocet jabłkowy 6 % Jamar można wykorzystać w kuchni na wiele sposobów: do wszelkiego rodzaju marynat, ale także jako bazę do sosów czy też dodatek do sałatek.
Jamar Ocet jabłkowy 6%Jamar Ocet jabłkowy 6%
masa netto
5 litrów
Data przydatności:
2028-02-29
cena za litr
11,15 zł / l
Kod kreskowy(EAN):
5906716205423
prix: 55,73 zł
55.73 PLN 2028-02-29 NewCondition
Ocet jabłkowy 6 % Jamar można wykorzystać w kuchni na wiele sposobów: do wszelkiego rodzaju marynat, ale także jako bazę do sosów czy też dodatek do sałatek.
Caractéristiques:na wodzie ze źródeł jurajskich, do marynat, sosów i dipów, Produkt polski
marque:Jamar
À propos de la marque:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nom du produit réglementé par la loi:Ocet jabłkowy 6 % kwasowości.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk nad etykietą. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Powstały osad jest naturalną cechą produktu i nie stanowi jego wady.
Préparation et utilisation:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:1.
Type d'emballage:Dzbanek
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:ZPS „JAMAR“ Szczepaniak sp.j., Albertów 69, 42-165 Lipie, www.jamar.pl
Adresse de retour:ZPS „JAMAR“ Szczepaniak sp.j., Albertów 69, 42-165 Lipie, www.jamar.pl
Jamar Jamar Ocet jablkowy Jamar Jamar Ocet jablkowy
250 ml
27,04zł/l

prix: 6,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-25
Jamar Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Jamar Ocet jabłkowy BIO
BIO
Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
500 ml
13,68zł/l

prix: 6,84 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2028-04-30
Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
kwasowości 500 ml
17,68zł/l

prix: 8,84 zł

PLN
1
29
date d'expiration
2027-04-30
Jamar Jamar Ocet cydrowy 5% Jamar Jamar Ocet cydrowy 5%
kwasowości 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
44
date d'expiration
2027-04-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5