Jamar Ocet jabłkowy 6%

Ocet jabłkowy 6 % Jamar można wykorzystać w kuchni na wiele sposobów: do wszelkiego rodzaju marynat, ale także jako bazę do sosów czy też dodatek do sałatek.
Jamar Ocet jabłkowy 6%Jamar Ocet jabłkowy 6%
masa netto
5 litrów
Data przydatności:
2028-02-29
cena za litr
11,15 zł / l
Kod kreskowy(EAN):
5906716205423
Cena: 55,73 zł
55.73 PLN 2028-02-29 NewCondition
Ocet jabłkowy 6 % Jamar można wykorzystać w kuchni na wiele sposobów: do wszelkiego rodzaju marynat, ale także jako bazę do sosów czy też dodatek do sałatek.
Cechy:na wodzie ze źródeł jurajskich, do marynat, sosów i dipów, Produkt polski
Marka:Jamar
O marce:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ocet jabłkowy 6 % kwasowości.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk nad etykietą. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Powstały osad jest naturalną cechą produktu i nie stanowi jego wady.
Przygotowanie i stosowanie:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:1.
Rodzaj opakowania:Dzbanek
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:ZPS „JAMAR“ Szczepaniak sp.j., Albertów 69, 42-165 Lipie, www.jamar.pl
Adres zwrotny:ZPS „JAMAR“ Szczepaniak sp.j., Albertów 69, 42-165 Lipie, www.jamar.pl

inne produkty w kategorii OCTY

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Jamar Ocet jabłkowy 6% do kategorii OCTY.

Jamar Ocet jablkowy Jamar Ocet jablkowy
naturalnie mętny 250 ml
27,04zł/l

Cena: 6,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-25
Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
BIO
Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
500 ml
13,68zł/l

Cena: 6,84 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2028-04-30
Jamar Ocet jabłkowy 6% kwasowości Jamar Ocet jabłkowy 6% kwasowości
500 ml
17,68zł/l

Cena: 8,84 zł

PLN
1
29
Data przydatności
2027-04-30
Jamar Ocet cydrowy 5% kwasowości Jamar Ocet cydrowy 5% kwasowości
500 ml
17,98zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
44
Data przydatności
2027-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5